Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;

Πήγαινε κάτω 
+6
Papasouzas
prozak
ntelirios
MissMarple
zouk
Cranial
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sTeLiTo
Επισκέπτης




Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 7:57 am

ψηνεσαι κι εσυ παλι ε? Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 8:00 am

Εγώ? Ψημένος είμαι!! Καλημέρα έταιρε καμμένε φίλε μου!
Λοιπόν...να της την πω να με διαγράψεις? Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 8:00 am

οχι ρε, εσενα δε σε διαγραφω, θα σε αφησω εδω να τυραννιεσαι Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 8:01 am

Ε άμα είναι έτσι να αρχίσω να πηδ πηδ όλα τα θέματα ανεξαιρέτως, να αρχίσω να προσβάλλω το μαρουλάκι...ε του κερατά...ο ντίτζι θα με διαγράψει κάποια στιγμή....στο μέλλον! Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 8:05 am

εγω παντως δε το παταω το κουμπι που να σκασεις Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cranial
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
Cranial


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Registration date : 15/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 8:44 am

sTeLiTo έγραψε:
οχι ρε, εσενα δε σε διαγραφω, θα σε αφησω εδω να τυραννιεσαι Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Να υποθέσω ότι το ίδιο δεν ισχύει και για μένα ε?
φτου γμτ Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 8:46 am

καλα, για σενα ειναι το μονο σιγουρο Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cranial
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
Cranial


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Registration date : 15/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 8:51 am

Κοίτα ρε γμτ τι προκαλούν κάτι πόδια!
Να μου πεις ok, δεν είναι και μικρά (εεε εεε? το έθεσα κομψά ναι? Razz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 8:53 am

κομψοτατα...κερδιζεις την παραμονη σου Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cranial
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
Cranial


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Registration date : 15/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 9:10 am

πάλι καλά!
ησύχασα..........μα ρε μλκ, τα είδες? ΤΕΡΑΣΤΙΑ ήταν! πως περπατάει αυτή η κοπέλα? Razz:P:P:P:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 9:16 am

κοντευεις Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cranial
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
Cranial


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Registration date : 15/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 9:31 am

Πωπω, και το να βγαίνει έξω τα βράδια δεν θα είναι και το καλύτερο.......με τόσο θόρυβο που θα κάνει όταν περπατάει άστα να πάνε! συνέχεια κλήσεις για παράβαση της κοινής ησυχίας θα τρώει!


(am i there yet? Razz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 9:41 am

χαχαχαχαχα, ελεος ρε Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cranial
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
Cranial


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Registration date : 15/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 10:16 am

******** ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΜΟΥ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ********
Οποισδήποτε με πήρε στα σοβαρά, παρακαλείται να προσέλθει άμεσα στο πλησιέστερο προς αυτόν νοσοκομείο. Δεν υπάρχει κανένας απολύτος λόγος ανησυχίας, η θεραπία υπάρχει και έχει 100% επιτυχία. Για περισσότερες πληροφορίες κάντε κλικ ΕΔΩ

Προς την χρήστια maroulaki αν επιθυμεί να καταθέση αίτηση γροθόκηπησης του συγγραφέα αυτού του post (σσ: cranial) παρακαλείται να προσέλθει άμεσα στο πλησιέστερο αστυνομικό τμήμα με τα εξής δικαιλογητικά:

τέσσερις(4) φωτογραφίες
δύο(2) αντίγραφα του πιο προσβλητικού Post καταυτήν, επικυρωμένα από τον administrator της παρούσας σελίδας
μία(1) παντόφλα μεγέθους 40+
δύο(2) γόβες στιλέτο με ελάχιστο μήκος τακουνιού οκτώ( 8 ) εκατοστά
ένα(1) αποσμητικό ποδιών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 10:20 am

Cranial έγραψε:

δύο(2) γόβες στιλέτο με ελάχιστο μήκος τακουνιού οκτώ( 8 ) εκατοστά
εχεις και φετιχ με τις γοβες ε κουφαλα? Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 10:41 am

πφφφ, γραφειοκρατία!!! ελληνάρες!!!!!
Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Papasouzas
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Papasouzas


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 116
Location : Κρήτη
Registration date : 13/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 11:41 am

maroulaki έγραψε:
Γνωστο ,νεο μελος εξακολουθει να με συκοφαντει και να διαδιδει οτι διαθετω πατουσες με μεγεθος βατραχοπεδιλου....Συμφωνειτε;; Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Trela023tm3

Αυτα ειναι μεγαλυτερα κ απο τα δικα μου affraid Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 338190 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 338190 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 338190 Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 338190
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gentikoule
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!



Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 48
Registration date : 19/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 11:42 am

ωραια καλτούλα ... η παντόφλα με το γουνάκι λείπει και δέσαμε ... δηλαδη αν της δωσω τα παπούτσια μου θα κανει ενα βήμα πρώτα μεσα και μετα θα κανει δευτερο για να προχωρήσει ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukoumaki
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Loukoumaki


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 102
Registration date : 17/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 12:05 pm

Χάλια είναι κοπελιά, τεράστια, σαν το γέτι των Ιμαλαΐων.
Αλλά μην απελπίζεσαι, οι περισσότερες ελληνίδες έτσι είστε, μεγαλοπόδαρες πατούχες, σε αντίθεση με μένα που έχω μικροσκοπικό ποδαράκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gentikoule
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!



Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 48
Registration date : 19/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 12:08 pm

εσύ είσαι μπιμπελό ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouk
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
zouk


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 46
Location : Εδω ειμαι
Registration date : 21/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 12:42 pm

Loukoumaki έγραψε:
Χάλια είναι κοπελιά, τεράστια, σαν το γέτι των Ιμαλαΐων.
Αλλά μην απελπίζεσαι, οι περισσότερες ελληνίδες έτσι είστε, μεγαλοπόδαρες πατούχες, σε αντίθεση με μένα που έχω μικροσκοπικό ποδαράκι.

Απο το ενα ακρο παμε στο αλλο.Εσυ εχεις μικροτερο ποδι απο τα 9/10 του πληθυσμου αυτου του πλανητη και απο τα 4/5 του πληθησμου των εξωγηινων.alien
Μα που εχουμε μπλεξει σε αυτο το φρουμ?Μια φυσιολογικη σαρανταποδαρουσα δεν υπαρχει?Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/georgezoukas
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 1:47 pm

Εγώ πάντως έχω να δηλώσω ότι δεν είμαι ποδόφιλος....μόνο ποδοσφαιρόφιλος!!!! Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoumpou
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
mpoumpou


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 43
Location : ροζ συννεφάκι!!!
Registration date : 19/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 25, 2007 1:34 pm

εγω φοραω 41 νουμερο αλλα ειμαι και 2 μετρα γυναικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukoumaki
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Loukoumaki


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 102
Registration date : 17/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 25, 2007 1:45 pm

Αμάν αυτές οι στρογγυλοποιήσεις!
Από πότε το 1,79 έγινε 2 μέτρα;
Να λέω κι εγώ ότι είμαι 1,70 τοτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpoumpou
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
mpoumpou


Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ηλικία : 43
Location : ροζ συννεφάκι!!!
Registration date : 19/09/2007

Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;   Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο; - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 25, 2007 1:56 pm

LOL!!Βασικά 1,82 ειμαι βρε...αμα το στρογγυλοποιησεις γινεται 2 μ!!λολ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ειναι αυτη η πατουσα σαν βατραχοπεδιλο;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Η γωνιά των llamas :: Αερολογίες-
Μετάβαση σε: