Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...

Πήγαινε κάτω 
+2
Se8elwStaTessera
zupi
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 2:52 am

ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ 'ΣΤΕ ΕΚΕΙ????

εγώ πάντως όχι... lol! lol!

με λίγα λόγιαΠόσες χυλόπυτες έχετε ρίξει????

κ επειδή έως τώρα το θέμα δεν αφορά το 1/2 των διαχειριστών μας Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 :z

Πόσες χυλόπιτες έχετε φάει? Εεεε?
Υ.Γ.:Δεχόμεθα κ μούφιες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Se8elwStaTessera
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Se8elwStaTessera


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 32
Registration date : 14/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 4:14 am

zupi έγραψε:
ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ 'ΣΤΕ ΕΚΕΙ????

εγώ πάντως όχι... lol! lol!

με λίγα λόγιαΠόσες χυλόπυτες έχετε ρίξει????

κ επειδή έως τώρα το θέμα δεν αφορά το 1/2 των διαχειριστών μας Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 :z

Πόσες χυλόπιτες έχετε φάει? Εεεε?
Υ.Γ.:Δεχόμεθα κ μούφιες...


gamisetaaaaaaaaaaaaaaaaa
alal kalitera na min kitame tis apotixies
i epitixies ine pio poles kai pio orees
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kruwsaaaa
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
kruwsaaaa


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : athens
Registration date : 14/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 12:17 pm

(θα είμαι ειλικρινης) -σοβαρα!
επειδή είμαι και μικρη .έχω δώσει 6 (αλλα οι 2 ήταν στο ίδιο άτομο)
και εχω ρίξει τα μουτρα μου μια φορα να πάω σε αγορι (επειδη αργούσε & επειδη τα είχα κάνει κάπως περίεργα) αλλα δεν έφαγα χυλόπιτα (ιδου πως κρατάω σιλουέταΚαποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 696292 ) -ψωνάααααααααρα- ...και ετσι..απο τότε ..είμαστε ακόμη μαζί..
.
.
.
αλλα κλασικά ξέρετε..: τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ έπονται...lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kr!st!4nn4
Τη βρίσκω αγρίως!
Τη βρίσκω αγρίως!
kr!st!4nn4


Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 31
Location : kavala
Registration date : 16/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 12:47 pm

xmmm epeidei eimai kai wraio koritsaki (oxi psonio xD) exw faei 3 kai exw riksei panw apo 10...Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 581749 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 581749 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 581749 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 581749 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 581749
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mycorner.gr/kristianna
Digitex
Επισκέπτης




Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 1:06 pm

Καποτε ειχα φαει την χυλοπιτα της ζωης μου...στο γυμνασιο...επειδη ηταν ερωτευμενη μαζι μου η φιλη της...ετσι μου ειχε πει... Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 286959 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 286959 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kruwsaaaa
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
kruwsaaaa


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : athens
Registration date : 14/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 1:14 pm

πω ρε ντιτζι..η χειρότερη ''δικαιολογια''....αλλα τουλάχιστον ξέρεις οτι αρέσεις!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kruwsaaaa
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
kruwsaaaa


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : athens
Registration date : 14/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 1:14 pm

πω ρε ντιτζι..η χειρότερη ''δικαιολογια''....αλλα τουλάχιστον ξέρεις οτι αρέσεις!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kr!st!4nn4
Τη βρίσκω αγρίως!
Τη βρίσκω αγρίως!
kr!st!4nn4


Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 31
Location : kavala
Registration date : 16/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 1:28 pm

kruwsaaaa έγραψε:
πω ρε ντιτζι..η χειρότερη ''δικαιολογια''....αλλα τουλάχιστον ξέρεις οτι αρέσεις!! lol!
xa0xa0x0a0xa0x0a0xa0x0ax0a
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mycorner.gr/kristianna
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 1:47 pm

Digitex έγραψε:
Καποτε ειχα φαει την χυλοπιτα της ζωης μου...στο γυμνασιο...επειδη ηταν ερωτευμενη μαζι μου η φιλη της...ετσι μου ειχε πει... Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 286959 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 286959 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601

ρε μαλάκα η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ...έλεος Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 328232 ....

έπρεπε να την αρπάξεις εκείνη την ώρα...

εμένα μια μου χε πει πως με δεν γίνεται διότι με βλέπει φιλικά...
και της απάντησα...με βλέπεις για άτομο που αν ερχόσουν σπίτι μου κ ήμασταν μόνοι μας πως θα βλέπαμε χάρι πότερ στο dvd τρώγοντας ποπκορν??? lol! lol!

ΚΑΙ ΣΚΑΛΩΣΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kr!st!4nn4
Τη βρίσκω αγρίως!
Τη βρίσκω αγρίως!
kr!st!4nn4


Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 31
Location : kavala
Registration date : 16/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 2:25 pm

zupi έγραψε:
Digitex έγραψε:
Καποτε ειχα φαει την χυλοπιτα της ζωης μου...στο γυμνασιο...επειδη ηταν ερωτευμενη μαζι μου η φιλη της...ετσι μου ειχε πει... Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 286959 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 286959 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 660601

ρε μαλάκα η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ...έλεος Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 328232 ....

έπρεπε να την αρπάξεις εκείνη την ώρα...

εμένα μια μου χε πει πως με δεν γίνεται διότι με βλέπει φιλικά...
και της απάντησα...με βλέπεις για άτομο που αν ερχόσουν σπίτι μου κ ήμασταν μόνοι μας πως θα βλέπαμε χάρι πότερ στο dvd τρώγοντας ποπκορν??? lol! lol!

ΚΑΙ ΣΚΑΛΩΣΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
xa0x0a0xa0x0ax0a0x0x0a
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mycorner.gr/kristianna
maroulak
Επισκέπτης




Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΔευ Σεπ 17, 2007 11:38 pm

Την μεγαλυτερη χυλοπιτα παντως την εχω φαει απο γκευ...(ημουν μικρη δν ηξερα) pale pale
Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 66434
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 1:59 am

Έχω φάει αρκετές στην ζωή μου αλλά δεν τις μετράω ούτε τις θυμάμαι συγκεκριμένα...θυμάμαι όμως ότι μου λέγανε ότι είμαι υπερβολικά καλός για να είμαι αληθινος και φοβόντουσαν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 10:26 am

οταν ειμαι καλος ειμαι καλος, οταν ειμαι κακος, ειμαι καλυτερος Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Se8elwStaTessera
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Se8elwStaTessera


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 32
Registration date : 14/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 12:32 pm

maroulaki έγραψε:
Την μεγαλυτερη χυλοπιτα παντως την εχω φαει απο γκευ...(ημουν μικρη δν ηξερα) pale pale
Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 66434

ta zitises apo G@Y ?!!!!!!!!!!!!!!!!!

lol! lol! lol! lol! lol! Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 581749 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 489436

ELEOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroulak
Επισκέπτης




Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:55 pm

Δεν τα εχω "ζητησει"ποτε απο κανεναν...(Αυτη την εκφραση εχω να την ακουσω απ τα 15 affraid )

Απλα βγαιναμε,μου αρεσε,νομιζα οτι κ σε αυτον αρεσω και μια μερα θεωρωντας οτι εχουμε ερθει πολυ κοντα και βλεποντας με πια σαν κολλητη του μου εξομολογηθηκε το "μυστικο"του... Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 66434 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 66434

Νταξει,το χω ξεπερασει...πανε κατι χρονια απο τοτε Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Papasouzas
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Papasouzas


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 116
Location : Κρήτη
Registration date : 13/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:59 pm

Κατσε να δω.....Μια, δυο τρεις, τεσσερις εχω ριξει Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253


μια, δυο....αυτη δε μετραει Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253, δυο και μιση;;;
δεν ειμαι και σιγουρος Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253 Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253


εντιτ: η μια που εφαγα ηταν για μια μερα....μετα επεσε στα ποδια μου και με παρακαλουσε Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253
η αλλη η μιση, δεν ξερω αν ειναι χυλοπιτα (και ουτε θα μαθω)
πιανονται;;;;; Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 989253


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τρι Σεπ 18, 2007 3:03 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Papasouzas
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Papasouzas


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 116
Location : Κρήτη
Registration date : 13/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 3:00 pm

Και η μια απο τις τεσσερις ηταν η μεγαλυτερη μαλακια της ζωης μου....Γμ την ιταλια μου (τις ιταλιδες οχι ομως Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... 66434 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...   Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει... EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 4:03 pm

Εντάξει δεν είσαι δα και στην μέση ηλικία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καποιος είπε πως η αγάπη σ' ένα αστέρι κατοικείειειειειει...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Πικάντικα και άλλα :: Αγαπογιατρός-
Μετάβαση σε: