Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...

Πήγαινε κάτω 
+9
Druidis
EmoBoi
prozak
kr!st!4nn4
RaNiA_RoXx
kostas_
ntelirios
Se8elwStaTessera
zupi
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 3:26 am

την/ον κολλητή/ο σας???

άραγε πραγματικά ισχύει η λέξη κολλητός/η?
...ξέρω πολλούς που την απεχθάνονται σαν έκφραση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Digitex
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 3:55 am

Κολλητοι υπαρχουν...αλλα πρεπει να ξερεις να τους επιλεγεις...πολλοι την παθαινουν...

:z :z :z
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 4:10 am

εγώ μια φορά σε καβγά μάτωσα...

με τον κολλητό μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Se8elwStaTessera
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Se8elwStaTessera


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 32
Registration date : 14/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 4:11 am

mia fora palia , kai ixame plako8i
( kala e , ixe faei mia xlepa stin mapa , akoma tin 8imate )
apo oti blepo , poli sintoma 8a ksanatsako8oume gt exei arxisi kai leei psemata gia gomenilikia kai mlkies akoma kai stous pio kalous t filous ( px . emena )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 9:04 am

Για μένα κολλητός μπορεί να υπάρξει μόνο ένας...αυτός που έιναι δίπλα σου πάντα και σε υποστηρίζει...
Μια φορά είχαμε τσακωθεί άγρια γιατί πάνω στο παιχνίδι του έσκασα μία σφουγγαρίστρα στη μάπα (βρώμικη ήταν) και παρεξηγηθήκαμε...
Αποτέλεσμα ήταν να φύγω από το σπίτι του και να πάω να πάρω το λεωφορείο από την στάση (Αθήνα γαρ). Το μετάνιωσε και ήρθε να ζητήσει συγνώμη (οι πραγματικοί κολλητοί δεν κρατάνε κακίες πάνω από μία ώρα) και σαν πράξη συμφιλίωσης κλέψαμε ένα Η/Υ από ένα αυτοκίνητο που είχε ανοιχτές τις πόρτες...ο άνθρωπος τον ξεφόρτωνε και ανέβαζε εκείνη την στιγμή στο διαμέρισμα του τον εκτυπωτη. Αυτό τον Η/Υ ποτέ δεν τον χρησιμοποιήσαμε...τον είχαμε ενθύμιο εκείνης της μέρας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 10:29 am

αυτο που ειπε και ο ντελιριος, οι πραγματικοι κολλητοι δε κρατανε κακια για παραπανω απο μια ωρα!

τεσπα, εχω απομακρυνθει απο ατομο που το ηξερα 12 χρονια και το θεωρουσα αδερφο μου για μαλακιες που εκανε με μια γκομενα (τι αλλο θα ηταν?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 10:44 am

sTeLiTo έγραψε:
αυτο που ειπε και ο ντελιριος, οι πραγματικοι κολλητοι δε κρατανε κακια για παραπανω απο μια ωρα!

τεσπα, εχω απομακρυνθει απο ατομο που το ηξερα 12 χρονια και το θεωρουσα αδερφο μου για μαλακιες που εκανε με μια γκομενα (τι αλλο θα ηταν?)

και εγώ για γκόμενα είχα τσακωθεί... κ μετά από καμμιά ώρα πήγα στο νοσοκομείο να του ζητήσω συγγνώμη. μόλις ανταμωθήκαμε αρχίσαμε κ κλαίγαμε σαν μικρά παιδιά κ ήμασταν αγκαλιά για κανά 2λεπτο...

ο γιατρός τα 'χε ψιλοχάσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 11:03 am

zupi έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
αυτο που ειπε και ο ντελιριος, οι πραγματικοι κολλητοι δε κρατανε κακια για παραπανω απο μια ωρα!

τεσπα, εχω απομακρυνθει απο ατομο που το ηξερα 12 χρονια και το θεωρουσα αδερφο μου για μαλακιες που εκανε με μια γκομενα (τι αλλο θα ηταν?)

και εγώ για γκόμενα είχα τσακωθεί... κ μετά από καμμιά ώρα πήγα στο νοσοκομείο να του ζητήσω συγγνώμη. μόλις ανταμωθήκαμε αρχίσαμε κ κλαίγαμε σαν μικρά παιδιά κ ήμασταν αγκαλιά για κανά 2λεπτο...

ο γιατρός τα 'χε ψιλοχάσει
εγω εδω και 2 χρονια τον βλεπω αναγκαστικα λογω μαθηματων/κολλεγιου... εχω κοψει καθε αλλου ειδους επαφεη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 11:11 am

sTeLiTo έγραψε:
zupi έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
αυτο που ειπε και ο ντελιριος, οι πραγματικοι κολλητοι δε κρατανε κακια για παραπανω απο μια ωρα!

τεσπα, εχω απομακρυνθει απο ατομο που το ηξερα 12 χρονια και το θεωρουσα αδερφο μου για μαλακιες που εκανε με μια γκομενα (τι αλλο θα ηταν?)

και εγώ για γκόμενα είχα τσακωθεί... κ μετά από καμμιά ώρα πήγα στο νοσοκομείο να του ζητήσω συγγνώμη. μόλις ανταμωθήκαμε αρχίσαμε κ κλαίγαμε σαν μικρά παιδιά κ ήμασταν αγκαλιά για κανά 2λεπτο...

ο γιατρός τα 'χε ψιλοχάσει
εγω εδω και 2 χρονια τον βλεπω αναγκαστικα λογω μαθηματων/κολλεγιου... εχω κοψει καθε αλλου ειδους επαφεη

πω πω χοντρό παλούκι...μακριά κ αγαπημένοι καλύτερα...εγώ για μια κοπέλα προσπάθησα να αλλάξω φροντιστήριο παλιά. επειδή δεν τα κατάφερα τελικά καθώς δεν μπορούσα βρω επαρκή δικαιολογία σε γονείς,φίλους κ καθηγητές δεν πατούσα στις ώρες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 1:55 pm

zupi έγραψε:

πω πω χοντρό παλούκι...μακριά κ αγαπημένοι καλύτερα...εγώ για μια κοπέλα προσπάθησα να αλλάξω φροντιστήριο παλιά. επειδή δεν τα κατάφερα τελικά καθώς δεν μπορούσα βρω επαρκή δικαιολογία σε γονείς,φίλους κ καθηγητές δεν πατούσα στις ώρες...
νταξει, στο μαθημα και την πλακα μας κανουμε και τις μαλακιες λεμε, αλλα ως εκει, δε θελω να εχω καποια περαιτερω σχεση μαζι του πλεον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 6:05 pm

sTeLiTo έγραψε:
zupi έγραψε:

πω πω χοντρό παλούκι...μακριά κ αγαπημένοι καλύτερα...εγώ για μια κοπέλα προσπάθησα να αλλάξω φροντιστήριο παλιά. επειδή δεν τα κατάφερα τελικά καθώς δεν μπορούσα βρω επαρκή δικαιολογία σε γονείς,φίλους κ καθηγητές δεν πατούσα στις ώρες...
νταξει, στο μαθημα και την πλακα μας κανουμε και τις μαλακιες λεμε, αλλα ως εκει, δε θελω να εχω καποια περαιτερω σχεση μαζι του πλεον...
Και αυτό το πράγμα δύσκολο, αλλά για μια γυναίκα ποτέ δεν χωρίζεις φίλο καρδιακό!!!
Και αν αυτός είναι πραγματικός φίλος δεν θα κάνει το ίδιο...καλά όλα αλλά η φιλία δοκιμάζεται στα ζόρια...όσο δεν υπάρχουν ζόρια όλα είναι μέλι γάλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 6:10 pm

αν ηταν σωστος φιλος δε θα τολμουσε καν να το σκεφτει...αυτος οχι μονο το σκεφτηκε αλλα το εκανε κιολας και το αποκορυφωμα ηταν οταν πατησε πανω στο φιλοτιμο μου λεγοντας μου "αλλα αμα εχεις προβλημα να την παρω τωρα να χωρισουμε", ξεροντας φυσικα οτι θα ελεγα οχι...

συγγνωμη αλλα τετοιους φιλους δε τους θελω...να πανε να γαμηθουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΣαβ Σεπ 15, 2007 6:49 pm

sTeLiTo έγραψε:
αν ηταν σωστος φιλος δε θα τολμουσε καν να το σκεφτει...αυτος οχι μονο το σκεφτηκε αλλα το εκανε κιολας και το αποκορυφωμα ηταν οταν πατησε πανω στο φιλοτιμο μου λεγοντας μου "αλλα αμα εχεις προβλημα να την παρω τωρα να χωρισουμε", ξεροντας φυσικα οτι θα ελεγα οχι...

συγγνωμη αλλα τετοιους φιλους δε τους θελω...να πανε να γαμηθουν
Άμα είναι να σε βοηθήσω να την γαμήσεις!!
Ακριβώς...αυτός ήταν "όπου φυσάει ο άνεμος!" και τέτοιοι ανθρώποι δεν πρέπει να τους έχεις κοντά σου...
Πριν 3 χρόνια ένας που και καλά ήταν κολλητός μου ένα απόγευμα που είμασταν για καφέ μου λέει "με την σπυριδούλα ξεκόψατε οριστικά?" και του απαντάω καταφατικά...τότε γυρίζει και λέει "ε να την πάρω τηλ μπας και την γαμήσω και εγώ"....Σημειωτέον αυτή η κοπέλα (τα είχαμε 2,5 χρόνια) με έχει συμμαδέψει στην καρδιά για πάντα....άσε που αυτή ήταν η μόνη γυναίκα που θα παντρευόμουνα ποτέ...και γύρισε το καθίκι και μου είπε αυτό το πράγμα με σοβαρό ύφος....και ήξερε πολύ καλά ότι δεν παίζουν με αυτά τα θέματα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 1:02 am

ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
αν ηταν σωστος φιλος δε θα τολμουσε καν να το σκεφτει...αυτος οχι μονο το σκεφτηκε αλλα το εκανε κιολας και το αποκορυφωμα ηταν οταν πατησε πανω στο φιλοτιμο μου λεγοντας μου "αλλα αμα εχεις προβλημα να την παρω τωρα να χωρισουμε", ξεροντας φυσικα οτι θα ελεγα οχι...

συγγνωμη αλλα τετοιους φιλους δε τους θελω...να πανε να γαμηθουν
Άμα είναι να σε βοηθήσω να την γαμήσεις!!
Ακριβώς...αυτός ήταν "όπου φυσάει ο άνεμος!" και τέτοιοι ανθρώποι δεν πρέπει να τους έχεις κοντά σου...
Πριν 3 χρόνια ένας που και καλά ήταν κολλητός μου ένα απόγευμα που είμασταν για καφέ μου λέει "με την σπυριδούλα ξεκόψατε οριστικά?" και του απαντάω καταφατικά...τότε γυρίζει και λέει "ε να την πάρω τηλ μπας και την γαμήσω και εγώ"....Σημειωτέον αυτή η κοπέλα (τα είχαμε 2,5 χρόνια) με έχει συμμαδέψει στην καρδιά για πάντα....άσε που αυτή ήταν η μόνη γυναίκα που θα παντρευόμουνα ποτέ...και γύρισε το καθίκι και μου είπε αυτό το πράγμα με σοβαρό ύφος....και ήξερε πολύ καλά ότι δεν παίζουν με αυτά τα θέματα....
του την ειχα γνωρισει εντελως κατα τυχη, και δεν ειχα προλαβει να κανω τιποτα Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 104135 ασε γμς τα, να πανε να γαμηθουν ολοι αυτοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas_
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
kostas_


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 14/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 8:46 am

ΝΑΙ πολλες φορες και εκει ειναι και η ομορφια....γιατι με τους πραγματικους κολλητους τα βρισκεται μετα !
Περιμενω παντα να μου λενε στα ισια αυτο που σκεφτονται ακομα και αν γινει φασαρια !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 9:11 am

kostas_ έγραψε:
ΝΑΙ πολλες φορες και εκει ειναι και η ομορφια....γιατι με τους πραγματικους κολλητους τα βρισκεται μετα !
Περιμενω παντα να μου λενε στα ισια αυτο που σκεφτονται ακομα και αν γινει φασαρια !
+1 ακριβως αυτο θελω κι εγω αν και μερικες φορες χρειαζεται να γινει πρωτα η φασαρια και μετα να το πουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 9:43 am

kostas_ έγραψε:
ΝΑΙ πολλες φορες και εκει ειναι και η ομορφια....γιατι με τους πραγματικους κολλητους τα βρισκεται μετα !
Περιμενω παντα να μου λενε στα ισια αυτο που σκεφτονται ακομα και αν γινει φασαρια !
Εγώ όποτε συστήνω γυναίκα στον κολλητό μου το πρώτο πράμα που με ρωτάει αν του αρέσει είναι αν την θέλω για μένα...αν του πω ότι γουστάρω είτε θα την πέσει κατευθείαν στην φίλη της είτε θα μου κάνει πλάτες! Στην περίπτωση που δεν γουστάρω φάση μαζί της μπαίνει κατευθείαν σε ενέργεια στο "σύστημα" μας...με συνοπτικές διαδικασίες την έχει ρίξει και εγώ μπορώ να ασχοληθώ με το αγαπημένο μου σπορ....την κατάποση αλκοόλ!!! Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 9:53 am

ntelirios έγραψε:
kostas_ έγραψε:
ΝΑΙ πολλες φορες και εκει ειναι και η ομορφια....γιατι με τους πραγματικους κολλητους τα βρισκεται μετα !
Περιμενω παντα να μου λενε στα ισια αυτο που σκεφτονται ακομα και αν γινει φασαρια !
Εγώ όποτε συστήνω γυναίκα στον κολλητό μου το πρώτο πράμα που με ρωτάει αν του αρέσει είναι αν την θέλω για μένα...αν του πω ότι γουστάρω είτε θα την πέσει κατευθείαν στην φίλη της είτε θα μου κάνει πλάτες! Στην περίπτωση που δεν γουστάρω φάση μαζί της μπαίνει κατευθείαν σε ενέργεια στο "σύστημα" μας...με συνοπτικές διαδικασίες την έχει ρίξει και εγώ μπορώ να ασχοληθώ με το αγαπημένο μου σπορ....την κατάποση αλκοόλ!!! Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 384536
μα ετσι πρεπει να γινεται ρε!

και μετα ρε μπεκροκανατα απορεις γιατι η υγεια σου παει κατα διαολου? Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 10:03 am

sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
kostas_ έγραψε:
ΝΑΙ πολλες φορες και εκει ειναι και η ομορφια....γιατι με τους πραγματικους κολλητους τα βρισκεται μετα !
Περιμενω παντα να μου λενε στα ισια αυτο που σκεφτονται ακομα και αν γινει φασαρια !
Εγώ όποτε συστήνω γυναίκα στον κολλητό μου το πρώτο πράμα που με ρωτάει αν του αρέσει είναι αν την θέλω για μένα...αν του πω ότι γουστάρω είτε θα την πέσει κατευθείαν στην φίλη της είτε θα μου κάνει πλάτες! Στην περίπτωση που δεν γουστάρω φάση μαζί της μπαίνει κατευθείαν σε ενέργεια στο "σύστημα" μας...με συνοπτικές διαδικασίες την έχει ρίξει και εγώ μπορώ να ασχοληθώ με το αγαπημένο μου σπορ....την κατάποση αλκοόλ!!! Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 384536
μα ετσι πρεπει να γινεται ρε!

και μετα ρε μπεκροκανατα απορεις γιατι η υγεια σου παει κατα διαολου? Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 989253
Στελίτο μου τη να κάνω? Έτσι όπως έχουν τα πράματα....ε καλύτερο από το να είχα πέσει στα ναρκωτικά.... Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RaNiA_RoXx
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
RaNiA_RoXx


Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ηλικία : 31
Registration date : 14/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 11:42 am

η κολλητη μου ειναι για μενα ΤΑ ΠΑΝΤΑ
δεν εχουμε τσακωθει ποτε
μονο για ψιλομαλακιες.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://music.kapsimo.com
sTeLiTo
Επισκέπτης




Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 11:45 am

RaNiA_RoXx έγραψε:
η κολλητη μου ειναι για μενα ΤΑ ΠΑΝΤΑ
δεν εχουμε τσακωθει ποτε
μονο για ψιλομαλακιες.....
μα ολοι οι τσακωμοι για μαλακιες γινονται..δεν εχω μαλωσει ποτε με κολλητο μου (τον εναν και μοναδικο πλεον) για κατι σοβαρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kr!st!4nn4
Τη βρίσκω αγρίως!
Τη βρίσκω αγρίως!
kr!st!4nn4


Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 31
Location : kavala
Registration date : 16/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 2:02 pm

pote den eixa alithinous filous (estw kai kollitous) Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434 Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 66434
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mycorner.gr/kristianna
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 3:10 pm

επειδή είμαι έντονη προσωπικότητα τσακώνομαι έντονα. Το καλό είναι ότι δύσκολα χάνω τη ψυχραιμία μου. Αν όμως τσακωθώ, καλύτερα να μην είσαι κοντά μου. Ευτυχώς με ξέρουν και αποφεύγουν τις προστριβές....
Μία φορά τσακώθηκα με τη κολλητή μου, την έβρισα σαν λεμενεργάτης και σηκώθηκα κι έφυγα. Μετά από 3 μέρες με πήρε τηλ και μου είπε ότι είνα ιέγκυος, πριν ακόμα το πει στον άντρα της. Σήμερα είμαι η νονά του μωρού!!!Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kr!st!4nn4
Τη βρίσκω αγρίως!
Τη βρίσκω αγρίως!
kr!st!4nn4


Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 31
Location : kavala
Registration date : 16/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 3:21 pm

prozak έγραψε:
επειδή είμαι έντονη προσωπικότητα τσακώνομαι έντονα. Το καλό είναι ότι δύσκολα χάνω τη ψυχραιμία μου. Αν όμως τσακωθώ, καλύτερα να μην είσαι κοντά μου. Ευτυχώς με ξέρουν και αποφεύγουν τις προστριβές....
Μία φορά τσακώθηκα με τη κολλητή μου, την έβρισα σαν λεμενεργάτης και σηκώθηκα κι έφυγα. Μετά από 3 μέρες με πήρε τηλ και μου είπε ότι είνα ιέγκυος, πριν ακόμα το πει στον άντρα της. Σήμερα είμαι η νονά του μωρού!!!Laughing
xa0x0ax0a0xa0x0ax0a0xa0x goustarw Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mycorner.gr/kristianna
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...   Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 3:35 pm

για να πω την αλήθεια για το μόνο πράγμα που δεν έχω τσακωθεί ποτε με κολλητη, είναι για γκόμενο!!!

Μα το Δία υπάρχουν πολλοί εκεί έξω, δεν χρειάζεται να τσακωθώ γι' αυτούς!!!
από άντρες να φαν και οι κότες!!!Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με... 489436
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έχετε μαλώσει έντονα ποτέ με...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Πικάντικα και άλλα :: Σφήνες-
Μετάβαση σε: