Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 καλορίζικος ο νέος επιμελητής

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sTeLiTo
Επισκέπτης




καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλορίζικος ο νέος επιμελητής   καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:54 pm

ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
prozak έγραψε:
άσε το παιδί να δείξει τη χαρά του!!!!

άλλωστε όταν τον παρακαλούσα να γίνει επιμελητής στους νταλκάδες και στον αγαπογιατρό, δεν ήθελε!!
Απαγορέυεται η ειρωνία στα θέματα μου! Μόνο εγώ μπορώ να είμαι ειρωνικός! Απλά εκφράζει το παιδί την δυσαρέσκεια προς το πρόσωπου μου ευγενικά....
απαγορευεται η επιδειξη εξουσιας απο τους επιμελητες...μονο οι διαχειριστες απαγορευουν καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Τσου ρε λουλού που θα με κάνεις και ρόμπα στο γήπεδο μου!!!
Ρε δεν μιλώ γιατί περιμένω να κατέβεις κάτω να σου δείξω τη σημαίνει σύκο!!!
αλλά για να δεις πόσο ανώτερος είμαι από εσένα δεν έσβησα το αισχρό σου σχόλιο!!! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 384536 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 384536
ασταδιαλα ρε που θα μου σβησεις και σχολιο καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλορίζικος ο νέος επιμελητής   καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:56 pm

sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
prozak έγραψε:
άσε το παιδί να δείξει τη χαρά του!!!!

άλλωστε όταν τον παρακαλούσα να γίνει επιμελητής στους νταλκάδες και στον αγαπογιατρό, δεν ήθελε!!
Απαγορέυεται η ειρωνία στα θέματα μου! Μόνο εγώ μπορώ να είμαι ειρωνικός! Απλά εκφράζει το παιδί την δυσαρέσκεια προς το πρόσωπου μου ευγενικά....
απαγορευεται η επιδειξη εξουσιας απο τους επιμελητες...μονο οι διαχειριστες απαγορευουν καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Τσου ρε λουλού που θα με κάνεις και ρόμπα στο γήπεδο μου!!!
Ρε δεν μιλώ γιατί περιμένω να κατέβεις κάτω να σου δείξω τη σημαίνει σύκο!!!
αλλά για να δεις πόσο ανώτερος είμαι από εσένα δεν έσβησα το αισχρό σου σχόλιο!!! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 384536 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 384536
ασταδιαλα ρε που θα μου σβησεις και σχολιο καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Προς το παρόν μπορώ ακόμα να το κάνω!!! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλορίζικος ο νέος επιμελητής   καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:57 pm

ntelirios έγραψε:
Προς το παρόν μπορώ ακόμα να το κάνω!!! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
δε σκπευω να σε καθαιρεσω προς το παρον! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 εισαι το πιο βασικαο στελεχοςκαλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλορίζικος ο νέος επιμελητής   καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:58 pm

sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
Προς το παρόν μπορώ ακόμα να το κάνω!!! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
δε σκπευω να σε καθαιρεσω προς το παρον! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 εισαι το πιο βασικαο στελεχοςκαλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Το βλέπω...και στο πιο καίριο τόπικ!!!! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλορίζικος ο νέος επιμελητής   καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:58 pm

ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
Προς το παρόν μπορώ ακόμα να το κάνω!!! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
δε σκπευω να σε καθαιρεσω προς το παρον! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253 εισαι το πιο βασικαο στελεχοςκαλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Το βλέπω...και στο πιο καίριο τόπικ!!!! καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 384536
χαχαχαχα, οντως καλορίζικος ο νέος επιμελητής - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλορίζικος ο νέος επιμελητής
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Η γωνιά των llamas :: Αερολογίες-
Μετάβαση σε: