Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Φαντασιώσεις...

Πήγαινε κάτω 
+3
ntelirios
RaNiA_RoXx
dimos
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Papasouzas
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Papasouzas


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 116
Location : Κρήτη
Registration date : 13/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 12:19 pm

Ε βαζω και κολωνια Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouk
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
zouk


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 46
Location : Εδω ειμαι
Registration date : 21/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2007 2:39 pm

Λοιπον,
Θα συμφωνησω με το μαρουλι γιατι κατι τετοιο δεν μπορεις να πεις οτι ειναι φαντασιωση.Φαντασιωση ειναι κατι το οποιο δεν ειναι ευκολο να γινει.Παραλια αμμουδια και νυχτα με ρουχα η χωρις ειναι κατι που το κανεις για πλακα.Και ετσι που τα γραφει η Ρανια,μπορει να εχει παει στην αδεια παραλια της αφου ξερει οτι ειναι αδεια.Κατι που εχεις κανει παλι δεν ειναι φαντασιωση Smile.Ενα κρεντιτ θα δωσω ακομα στο Μαρουλακι,γιατι με τα ποδια βατραχοπεδιλα που εχει,θα γεμισει σιγουρα αμμο. Laughing

1.Φαντασιωση ειναι η διαφημιση του AXE που κανει ντου ενα νησι γκομενες στην παραλια σε ενα ατομο απο θαλασσα και βουνο.Και ειναι και ψιλομοντελα ολες.ΑΧ τι κωλοφαρδος Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 361476

2.Φαντασιωση ειναι να ερθει στην Ελλαδα για διακοπες η Αντρει Τοτου(η γνωστη μας Αμελι),να με δει στην παραλια και να μου την πεσει χωρις δευτερη σκεψη,να με ερωτευτει αμεσως(δλδ κατι πολυ σιγουρο) και να περασουμε ενα βραδυ κολαση.Εδω αμα θες μπορεις να βαλεις να ειναι στην παραλια το βραδυ γιατι πραγματικα ολο το υπολοιπο ειναι καραφαντασιωση.Βεβαια παλι δεν ειναι φαντασιωση για ακολασια.

Αρκετα το κουρασα αλλα θα επανελθω. Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 854411
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/georgezoukas
maroulak
Επισκέπτης




Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2007 3:08 pm

Aυτες ειναι φαντασιωσεις Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253

(τη πατουσα βατραχοπεδιλο δν τη σχολιαζω -.- )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouk
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
zouk


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 46
Location : Εδω ειμαι
Registration date : 21/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Σεπ 23, 2007 3:47 pm

maroulaki έγραψε:


(τη πατουσα βατραχοπεδιλο δν τη σχολιαζω -.- )

Ωραια,την γλιτωσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/georgezoukas
RaNiA_RoXx
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
RaNiA_RoXx


Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ηλικία : 31
Registration date : 14/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 12:16 am

εχει μια βαση αυτο που λες αλλα εμενα με καραφτιαχνει αυτη η ιδεα Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://music.kapsimo.com
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 1:22 am

Και εμένα με φτιάχνει όσες φορές και αν το έχω κάνει (που δεν έιναι και πολλές)....
φαντασίωση? Πραγματική? Να κάνω έρωτα στην βροχή....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Papasouzas
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Papasouzas


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 116
Location : Κρήτη
Registration date : 13/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 11:44 am

Για τους λογους που εγραψε ο zouk, εγω απαντησα μονολεκτικα στο θεμα Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gentikoule
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!



Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 49
Registration date : 19/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 12:06 pm

Και ποιον? Μηπως αυτόν που έχει σκύλο ......

prozak έγραψε:
εμένα πάλι η φαντασίωσή μου έχει μαστίγια, χειροπέδες, κερί, παγάκια και τον...........................
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.


.
.
.
.
cranial
.

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouk
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
zouk


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 46
Location : Εδω ειμαι
Registration date : 21/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 12:28 pm

RaNiA_RoXx έγραψε:
εχει μια βαση αυτο που λες αλλα εμενα με καραφτιαχνει αυτη η ιδεα Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253

Δεν αμφιβαλω καθολου οτι σε φτιαχνει.Για πολλους μπορει να ειναι η καλυτερη φαση.Εγω απλα εγραψα οτι δεν ειναι φαντασιωση,λογο του οτι αυτο ειναι το θεμα μας.

Θα μπορουσες να το κανεις φαντασιωση,αν ελεγες:φαντασιωνομαι μετα απο μια ερωτικη απογοητευση να πηγαινω μονη μου στην παραλια με το μαγιο μου για να πνιγω(να με δουν στις ειδησεις οτι εχω και ωραιο σωμα Razz )και σαν απο μηχανης θεος να ερχεται ενα καίκη με 2 ψαραδες σαν τον...(εδω βαζεις κανα 2 που σου αρεσουν,Κλουνει,Σακης,Ο Μπαμπης ο κρεοπωλης κτλ)....να με βαζουν στο καίκη και να με πηγαινουν στα ανοιχτα(εδω μπορει να παρεμβει η "μαρουλακενα" αν υπαρχει κατι να σε λερωνει μεσα στο καικη,η μυρωδια των ψαριων(που εσενα μπορει να σε φτιαχνει βεβαια)και δεν της αρεσει) για να ψαρεψουμε μαζι(εδω μπορεις να βαλεις αλλες σκεψεις απλα εισαι και μικρη και το παιζω κινεζος).

Και μετα αμα σε ρωτησουν,το καρφωνεις το δολωμα?Εσυ θα απαντας ναι.

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/georgezoukas
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 12:37 pm

gentikoule έγραψε:
Και ποιον? Μηπως αυτόν που έχει σκύλο ......

prozak έγραψε:
εμένα πάλι η φαντασίωσή μου έχει μαστίγια, χειροπέδες, κερί, παγάκια και τον...........................
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.


.
.
.
.
cranial
.

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186 Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 841186
διαβασε τα κιτρινα γραμματα βρε χαζο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gentikoule
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!



Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 49
Registration date : 19/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΔευ Σεπ 24, 2007 1:45 pm

καλα καλα ... αυτη ειναι η τρελή σου φαντασίωση ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RaNiA_RoXx
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
RaNiA_RoXx


Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ηλικία : 31
Registration date : 14/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Οκτ 06, 2007 8:06 am

zouk έγραψε:
RaNiA_RoXx έγραψε:
εχει μια βαση αυτο που λες αλλα εμενα με καραφτιαχνει αυτη η ιδεα Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253

Δεν αμφιβαλω καθολου οτι σε φτιαχνει.Για πολλους μπορει να ειναι η καλυτερη φαση.Εγω απλα εγραψα οτι δεν ειναι φαντασιωση,λογο του οτι αυτο ειναι το θεμα μας.

Θα μπορουσες να το κανεις φαντασιωση,αν ελεγες:φαντασιωνομαι μετα απο μια ερωτικη απογοητευση να πηγαινω μονη μου στην παραλια με το μαγιο μου για να πνιγω(να με δουν στις ειδησεις οτι εχω και ωραιο σωμα Razz )και σαν απο μηχανης θεος να ερχεται ενα καίκη με 2 ψαραδες σαν τον...(εδω βαζεις κανα 2 που σου αρεσουν,Κλουνει,Σακης,Ο Μπαμπης ο κρεοπωλης κτλ)....να με βαζουν στο καίκη και να με πηγαινουν στα ανοιχτα(εδω μπορει να παρεμβει η "μαρουλακενα" αν υπαρχει κατι να σε λερωνει μεσα στο καικη,η μυρωδια των ψαριων(που εσενα μπορει να σε φτιαχνει βεβαια)και δεν της αρεσει) για να ψαρεψουμε μαζι(εδω μπορεις να βαλεις αλλες σκεψεις απλα εισαι και μικρη και το παιζω κινεζος).

Και μετα αμα σε ρωτησουν,το καρφωνεις το δολωμα?Εσυ θα απαντας ναι.

Laughing

μπαχαχαχαχαχαχα!!!!!!
απαπαπαπα δενμου αρεσειιιιιιι Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://music.kapsimo.com
zouk
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
zouk


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 46
Location : Εδω ειμαι
Registration date : 21/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Οκτ 06, 2007 8:24 pm

Καλα,μπορει να ερθει υποβρυχιο στην παραλια αφου δεν σ'αρεσει ο Κρεοπωλης ο Μπαμπαρος.

Μπορει να ερθει και κοτερο η υδροπλανο.Το αμαξι του Τζειμς Μποντ που κανει και κωλιες στον πατο της θαλασσας,να βαλετε τερμα την μουσικη να κανετε μοστρα στα ψαρια.


Δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω για να σου φτιαξω μια ευπρεπη φαντασιωση. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/georgezoukas
RaNiA_RoXx
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
RaNiA_RoXx


Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ηλικία : 31
Registration date : 14/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Οκτ 06, 2007 8:45 pm

οο αυτο με τον Τζειμς Μποντ μου αρεσε Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253 αλλα οχι με αυτονε Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253 με τον τομ κρουζ Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://music.kapsimo.com
zouk
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
zouk


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 46
Location : Εδω ειμαι
Registration date : 21/09/2007

Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φαντασιώσεις...   Φαντασιώσεις... - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Οκτ 06, 2007 8:49 pm

Αυτο ειναι,βρηκαμε μια ακρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/georgezoukas
 
Φαντασιώσεις...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Πικάντικα και άλλα :: Ακολασίες-
Μετάβαση σε: