Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Το έχετε σκεφτεί ποτέ??

Πήγαινε κάτω 
+2
ntelirios
kruwsaaaa
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kruwsaaaa
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
kruwsaaaa


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : athens
Registration date : 14/09/2007

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 4:10 pm

Είναι ψιλοπερίεργο..αλλα ,αν έχετε δεθεί με κάποιον ή κάποια για αρκετό καιρό..έχετε σκεφτεί ποτέ για τις σχέσεις του/της πριν από εσας??

Έχετε ανησυχήσει ή .. έχετε υπερ-σκεφτεί τις/τους πρων της/του ...
(υγ. εννοείται οτι ξερετε τους/τις πρωην....)


...αν ναι, σε ποιο σημείο και προσπαθήσατε να το σταματήσετε και πέτυχε? Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroulak
Επισκέπτης




Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 5:08 pm

Tωρα εσυ εννοεις αν ζηλεουμε τους/τις πρωην ε;;

Προσωπικα λυσσαω απο ζηλια οταν ειμαι με καποιον σχετικα με το παρελθον του κτλ αλλα ποτε δεν το δειχνω...Λογικο ειναι να με τρωει η περιεργεια για τις προηγουμενες σχεσεις και μαλιστα να προσπαθω να συγκρινω και καταστασεις!

Οποτε ναι,στην αρχη τουλαχιστον το σκεφτεσαι αλλα με τον καιρο το ξεχνας.Γιατι στη τελικη βρε κουκλιτσα μου,για να ειναι μαζι σου τωρα σημαινει πως εχει ξεπερασει το παρελθον.Αν ηθελε την πρωην θα ηταν ακομη μαζι της και δεν θα προχωρουσε παρακατω!

Αυτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 5:41 pm

εσυ γενικα λυσσας Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 9:02 pm

Και εγώ λυσσάω με τους πρώην αλλά προσπαθώ να μην το δείχνω...είναι σημάδι κτητικότητας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouk
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
zouk


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 46
Location : Εδω ειμαι
Registration date : 21/09/2007

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 11:15 pm

Πουλαω αντιλυσικο εμβολιο για δαγκωματιες απο ανθρωπους σε τιμη ευκαιριας. :P

Και σαν καλο παιδι να δωσω και μια σοβαρη απαντηση.
Παντα σε τρωει το παρελθον του αλλου,αλλα καλυτερα ειναι να μην το ξυνεις πολυ γιατι μπορει να ματωσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/georgezoukas
MissMarple
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
MissMarple


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Registration date : 15/09/2007

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΚυρ Σεπ 23, 2007 7:28 am

σε τρωει για διαφορους δικους σου λογους: συγκρισεις, ανασφαλειες, φοβοι κλπ

γενικα να κοιτας παντα μπροστα

αν θελει ο αλλος να σου μιλησει καλως, αν οχι ακομα καλυτερα, εισαι μοναδικη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kruwsaaaa
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
kruwsaaaa


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : athens
Registration date : 14/09/2007

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΚυρ Σεπ 23, 2007 11:01 am

εγω θέεεεεελω αντιλυσικό εμβόλιο..αν και έχω κάνει ήδη 1 (σοβαρά)...δεν φαίνεται να έχει αποτέλεσμα!!!!!!!!!!!!
Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? 750687 Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? 286959
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroulak
Επισκέπτης




Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΚυρ Σεπ 23, 2007 12:40 pm

Νομιζω οτι απαντησα παραπανω....Απο τη στιγμη που η πρωην ειναι πρωην ποιος ο λογος να ανησυχεις;Αμα δν σε ηθελε θα ηταν ακομα εκει που ηταν ....


Αν και τωρα που το σκεφτομαι ,υπαρχουν κατι πρωην σκετα τσιμπουρια Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? 264642
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouk
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
zouk


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 46
Location : Εδω ειμαι
Registration date : 21/09/2007

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΚυρ Σεπ 23, 2007 2:04 pm

kruwsaaaa έγραψε:
εγω θέεεεεελω αντιλυσικό εμβόλιο..αν και έχω κάνει ήδη 1 (σοβαρά)...δεν φαίνεται να έχει αποτέλεσμα!!!!!!!!!!!!
Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? 750687 Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? 286959

Δυστηχως εσυ εχεις την ηδη την λυσσα ομορφια μου,οποτε το εμβολιο θα το χρειαστει αυτος που θα δαγκωσεις.Εσενα θα σου δωσω αυτο που βαζουν στο στομα για να μην ανοιγει και δαγκωνει.Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/georgezoukas
ANIRETA
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
ANIRETA


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 40
Registration date : 14/09/2007

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΠεμ Νοε 08, 2007 10:27 am

οποιος λέει οτι δεν το έχει σκεφτεί μάλλον ψέμματα λέει,,,,φυσικά κ το εχω σκεφτεί,,,,την παλευω όμως αν χωρησαν υπήρχε λόγος κ στο μυαλό του άλλυ ζηλεψεις δε ζηλεψεις δε μπαίνεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RaNiA_RoXx
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
RaNiA_RoXx


Αριθμός μηνυμάτων : 232
Ηλικία : 31
Registration date : 14/09/2007

Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε σκεφτεί ποτέ??   Το έχετε σκεφτεί ποτέ?? EmptyΤρι Νοε 13, 2007 2:46 pm

αν το χω σκεφτει λεει... πφφφφ...... αλλα δεν δινω σημασια. προσπαθω δλδ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://music.kapsimo.com
 
Το έχετε σκεφτεί ποτέ??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Πικάντικα και άλλα :: Αγαπογιατρός-
Μετάβαση σε: