Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;

Πήγαινε κάτω 
+5
prozak
Loukoumaki
riama
ntelirios
zupi
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Digitex
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 12:50 am

χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχααχαχα


ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ!!!

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 :z :z :z :z Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 12:53 am

Digitex έγραψε:
χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχααχαχα


ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ!!!

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 :z :z :z :z Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Question Question Question Question

άργησα πολύ...β' λυκείου

*λόγω ιδεολογίας ποτέ δεν έχω πατήσει κ ούτε πρόκειται το πόδι μου σε μπουρδέλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 12:54 am

zupi έγραψε:


*λόγω ιδεολογίας ποτέ δεν έχω πατήσει κ ούτε πρόκειται το πόδι μου σε μπουρδέλο
+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Digitex
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 12:55 am

εγώ 15 ρε...με μια Αγγλοκυπρια 18 χρονων...

η μητερα της ηταν Αγγλιδα ο πατερας της Κυπριος...απ τις ωραιοτερες γυναικες που γνωρισα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Digitex
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 1:07 am

zupi έγραψε:
Digitex έγραψε:
χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχααχαχα


ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ!!!

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 53339 :z :z :z :z Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 17711 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 940144 Question Question Question Question

άργησα πολύ...β' λυκείου

*λόγω ιδεολογίας ποτέ δεν έχω πατήσει κ ούτε πρόκειται το πόδι μου σε μπουρδέλο

εξω ειναι μεγαλυτερο μπουρδελο απ τα πραγματικα μπουρδελα...θεωρω ανωμαλια να πληρωνεις για να κανεις σεξ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 1:51 am

Στα 17 μου περίπου...αλλά δεν ήταν καλή εμπειρία γιατί με εκμεταλλεύτηκε μία μικρότερη μου...έκτοτε πάω μόνο με μεγαλύτερες για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και να μην μπλέξω σαν τον Στελίτο!!! Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riama
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
riama


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 38
Location : Ψηλά!
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 4:07 am

A' λυκείου 15,5 χρονών με τον τότε.. Με ενέπνευσε και του το ζήτησα εγώ. Πλάκα είχε Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 πάντως δεν το μετάνιωσα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zupi
Αρχίζει να μ'αρέσει
Αρχίζει να μ'αρέσει
zupi


Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 114
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 4:09 am

riama έγραψε:
A' λυκείου 15,5 χρονών με τον τότε.. Με ενέπνευσε και του το ζήτησα εγώ. Πλάκα είχε Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 πάντως δεν το μετάνιωσα..

τσ τσ τσ τσ Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 773984 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 773984 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 773984
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukoumaki
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Loukoumaki


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 102
Registration date : 17/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 9:07 am

Σεξ!!!!
Προγαμιαίο;;;;
Αίσχος! Ντροπή!
Εγώ είμαι παρθένα και περιμένω το γάμο για να βγάλω σεντόνι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 10:27 am

ntelirios έγραψε:
Στα 17 μου περίπου...αλλά δεν ήταν καλή εμπειρία γιατί με εκμεταλλεύτηκε μία μικρότερη μου...έκτοτε πάω μόνο με μεγαλύτερες για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και να μην μπλέξω σαν τον Στελίτο!!! Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 384536
εγω προσεχω παντα που μπλεκω....να, η μαρια ξερει Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroulak
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 10:32 am

Τι ειναι σεξ;; Suspect Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:09 pm

περιμένω να μου κάτσει το λουκουμάκι μου...
Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:44 pm

Εγω δυστυχως ενδωσα στην πρωτη λυκειου (στις καταληψεις)...
Απο τοτε μενω εξω απο το χωριο γιατι θα με λυθοβολουσαν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:44 pm

sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
Στα 17 μου περίπου...αλλά δεν ήταν καλή εμπειρία γιατί με εκμεταλλεύτηκε μία μικρότερη μου...έκτοτε πάω μόνο με μεγαλύτερες για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και να μην μπλέξω σαν τον Στελίτο!!! Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 384536
εγω προσεχω παντα που μπλεκω....να, η μαρια ξερει Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Ποιά είναι η Μαρία ρε? Καλά άμα την έβλεπες αυτή ας της έλεγες όχι! Καλά λέω ότι είσαι γνωστή λουλού!!!! Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:46 pm

η ριαμα ρε Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 ξερει που παω και μπλεκω Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 2:57 pm

sTeLiTo έγραψε:
η ριαμα ρε Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 ξερει που παω και μπλεκω Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Τέσπα...δεν είμαι αδιάκριτος εγώ!! Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riama
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
riama


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 38
Location : Ψηλά!
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 3:00 pm

Γκούχου γκούχου Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 3:00 pm

riama έγραψε:
Γκούχου γκούχου Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
αρχισε το βηχαλακι μαρακι μου? Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
riama
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
riama


Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ηλικία : 38
Location : Ψηλά!
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 3:05 pm

Ναι ρε γμτ είναι της ώρα φαίνεται Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 3:06 pm

riama έγραψε:
Ναι ρε γμτ είναι της ώρα φαίνεται Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
δε φταιω εγω παντως, φαινοταν τουλαχιστον 20 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 3:09 pm

sTeLiTo έγραψε:
riama έγραψε:
Ναι ρε γμτ είναι της ώρα φαίνεται Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
δε φταιω εγω παντως, φαινοταν τουλαχιστον 20 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Ποιά??/ Η ριάμα???? scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 3:11 pm

ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
riama έγραψε:
Ναι ρε γμτ είναι της ώρα φαίνεται Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
δε φταιω εγω παντως, φαινοταν τουλαχιστον 20 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Ποιά??/ Η ριάμα???? scratch
καλα, αστο Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΤρι Σεπ 18, 2007 3:22 pm

sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
riama έγραψε:
Ναι ρε γμτ είναι της ώρα φαίνεται Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
δε φταιω εγω παντως, φαινοταν τουλαχιστον 20 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253 Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
Ποιά??/ Η ριάμα???? scratch
καλα, αστο Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; 989253
γιατί πότε το έπιασα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANIRETA
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
ANIRETA


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 40
Registration date : 14/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΔευ Οκτ 01, 2007 8:38 am

μικράκι ήμουν μωρεεεε...πάνω απο 14 και κάτω απο 15....είχα είδη όμως 2 χρόνια σχέση η οποία κράτησε και μέτα αλλά 4.....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;   Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;; EmptyΔευ Οκτ 01, 2007 7:17 pm

Και μετά σου λένε γιατί τα βγάζει τα βιντεάκια ο Εισαγγελάτος στην φόρα....και κάνει λες και τώρα γίνονται αυτά τα πράγματα....
Εδώ μέσα γίνονται πράματα και θάματα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σε ποια ηλικια κανατε για πρωτη φορα σεξ;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Πικάντικα και άλλα :: Ακολασίες-
Μετάβαση σε: