Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?

Πήγαινε κάτω 
+6
gentikoule
Papasouzas
Loukoumaki
ntelirios
Druidis
prozak
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 8:35 pm

Τις τελευταίες μέρες πάω με το τραίνο στη δουλειά.. Πίκρα, αν σκεφτει κανεις ότι ειχα συνηθισει με το μηχανάκι.. το μόνο καλό είναι ότι διαβάζω κάθε πρωί εφημερίδα... Και τι διάβασα σήμερα...???

Η αντζελίνα Τζολί έχει πάει με 4 άντρες!!!!!! (κι εγώ είμαι καλόγρια!!)

Εσείς πόσους ερωτικούς συντρόφους είχατε στη ζωή σας????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 8:37 pm

Με 4 συγχρόνως εννοει...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Πεμ Σεπ 20, 2007 8:39 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 8:38 pm

Αν μας πεις εσύ πρώτη θα σου πούμε και εμείς...(δλδ εγώ γιατί δεν είναι κανείς άλλος μέσα τώρα!!) με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 8:38 pm

Druidis έγραψε:
Με 4 συγχρονος εννοει...
Σίγουρα? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 104135 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 104135
Εσύ δεν θα μας πεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 8:41 pm

κλασσική γυναικεία απάντηση:

ε, με.... 3!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 8:44 pm

ntelirios έγραψε:
Druidis έγραψε:
Με 4 συγχρονος εννοει...
Σίγουρα? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 104135 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 104135
Εσύ δεν θα μας πεις?
.
Δε πιστευω οτι αφορα κανεναν...με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 8:45 pm

ελα βρε, μια οικογένεια είμαστε!!!!

πες μας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:05 pm

prozak έγραψε:
κλασσική γυναικεία απάντηση:

ε, με.... 3!!!!
Αν έχεις πάει εσύ με 3 εγώ τότε είμαι παρθένος!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:07 pm

και που ξερεις ρε με πόσους έχω πάει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:11 pm

Δεν ξέρω αλλά δεν υπάρχει περίπτωση 28 χρονό γαιδούρα με πόδι 2 μέτρα να μην έχεις εμπειρία! (φαλλοκρατική σκέψη αλλά δεν με πείθεις!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:14 pm

και δεν θεωρούνται εμπειρία οι τρεις άντρες????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:16 pm

prozak έγραψε:
και δεν θεωρούνται εμπειρία οι τρεις άντρες????
Τσου! Για γυναίκα του βεληνεκούς σου δεν θεωρούνται! (μην το πάρεις πάνω σου αυτό τώρα)...

Αλλά επειδή πολύ το μαμήσαμε το θέμα θα απαντήσω πρώτος....

Μέχρι τώρα είχα 7 ερωτικούς συντρόφους...όλες γυναίκες! (για να μην πει πάλι καμμία μ@λακία ο Στελίτο!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:18 pm

ξεχνάς μικρέ μου ότι για 6 συναπτά έτη είχα σταθερό δεσμό, κι ότι ειμαι μονογαμικο ζώο...

οπότε τρεις και καλά ειναι... (ακόμα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:20 pm

Το ότι είσαι ζώον το ξέρουμε όλοι...με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253...
Πέραν τούτου μου είναι δύσκολο να το πιστέψω και ας είναι αλήθεια....
Εσύ μετράς άντρες και γυναίκες? Γιατί αν δεν μετράς γυναίκες κάποια θα τσατιστεί!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253 (ονόματα δεν λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:23 pm

[size=18]μετράω μόνο άντρες, γιατι το λουκουμάκι μου είναι εκτός συναγωνισμού!!![/size]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:26 pm

prozak έγραψε:
[size=18]μετράω μόνο άντρες, γιατι το λουκουμάκι μου είναι εκτός συναγωνισμού!!![/size]
Το λογικό θα ήταν να μετρούσε γιατί και αυτή είναι μία εμπειρία....και ας είναι η μία και μοναδική.... με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠεμ Σεπ 20, 2007 9:38 pm

Με το λουκουμακι μετα τον γαμο...μη προτρεχεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
maroulak
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:25 am

Για να προκυψει κατι ερωτικο πρεπει να σε εμπνεει και ο ανθρωπος που εισαι μαζι....και επειδη μονο μια φορα στη ζωη μου ενιωσα να εχω τοσο δυνατη σχεση(ειμαι και μικρακι) ,η απαντηση στο ερωτημα ειναι 1!!με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 361476
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 7:55 am

Υποθέτω ότι η ερώτηση αφορούσε τους ερωτικούς συντρόφους και όχι με πόσους έχεις ερωτευτεί...με πόσους έχεις πνίξει το κουνέλι ας πούμε εννοούσε η ποιήτρια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukoumaki
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Loukoumaki


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 102
Registration date : 17/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 9:44 am

Μα κι εγώ μόνο με 3 έχω πάει.
Την τσουλάρα την Ανγκιολίνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 9:52 am

παπαπαπα, τι να πεις λουκουμάκι μου!!!

υπάρχουν κάτι τσουλάρες εκεί έξω!!!
ευτυχώς που βρήκαμε η μία την άλλη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 9:53 am

ε δε θα ταν καμια 15αρια?με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 9:54 am

sTeLiTo έγραψε:
ε δε θα ταν καμια 15αρια?με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253
Μαζί με αυτές που ονειρεύεσαι και την χήρα? lol! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 251206
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 9:54 am

ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
ε δε θα ταν καμια 15αρια?με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253
Μαζί με αυτές που ονειρεύεσαι και την χήρα? lol! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 251206
χωρις αυτες με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 989253 η χηρα ποια ειναι? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? 104135
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 9:59 am

εννοεί την χειρα!!!
αλλά από ορθογραφία γιοκ!!!
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Η γωνιά των llamas :: Κουτσομπολιό-
Μετάβαση σε: