Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?

Πήγαινε κάτω 
+6
gentikoule
Papasouzas
Loukoumaki
ntelirios
Druidis
prozak
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Papasouzas
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Papasouzas


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ηλικία : 116
Location : Κρήτη
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:14 am

maroulaki έγραψε:
Για να προκυψει κατι ερωτικο πρεπει να σε εμπνεει και ο ανθρωπος που εισαι μαζι....και επειδη μονο μια φορα στη ζωη μου ενιωσα να εχω τοσο δυνατη σχεση(ειμαι και μικρακι) ,η απαντηση στο ερωτημα ειναι 1!!με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 361476

Αμα ειναι ετσι...εγω ειμαι στο -2 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
(ειμαι και πιο μικρακι με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:17 am

ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
τι ειμαι ρε, σαν εσενα να μη μου κανει κουκου? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253

απλα κατι χτυπησε μεσα μου (πιθανοτατα η μαλακια με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253) και αποφασισα οτι δε τη θελω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Αγαπητέ μου σε αυτό το θέμα ποτέ δεν είχα πρόβλημα....μάλιστα ούτε το ποτό με σταματάει, όπως κάποιους άλλους (ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε!!)....
Ήθελα να ήξερα πόσο χάλια ήταν αυτή η κοπέλα που δεν της έκατσες!! Σαβουρογ@μη!!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 384536
οχι για πες ονοματα και θιξε υποληψεις με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253

δεν ηταν χαλια ρε, απλα αλλαξα γνωμη με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:18 am

sTeLiTo έγραψε:
ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
τι ειμαι ρε, σαν εσενα να μη μου κανει κουκου? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253

απλα κατι χτυπησε μεσα μου (πιθανοτατα η μαλακια με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253) και αποφασισα οτι δε τη θελω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Αγαπητέ μου σε αυτό το θέμα ποτέ δεν είχα πρόβλημα....μάλιστα ούτε το ποτό με σταματάει, όπως κάποιους άλλους (ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε!!)....
Ήθελα να ήξερα πόσο χάλια ήταν αυτή η κοπέλα που δεν της έκατσες!! Σαβουρογ@μη!!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 384536
οχι για πες ονοματα και θιξε υποληψεις με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253

δεν ηταν χαλια ρε, απλα αλλαξα γνωμη με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Θα σου στείλω με πμ τα ονόματα με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253! δεν μπορώ να τα πω εδώ...σέρνονται και μυνήσεις!!!
ήθελαν να ήξερα γιατί άλλαξες γνώμη...μήπως ήταν ανήλικη ας πούμε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:20 am

καλα, περα απο το οτι ηταν ανηλικη (οχι πολυ, τα 17χρονα που λεγαμε με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253), δε ξερω τι με εκανε να αλλαξω γνωμη με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 αλλα συντομα θα ξαναλλαξω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253

(περιμενω το πμ με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:23 am

Καλά το έλεγα εγώ...κουφάλα!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:25 am

δε φταιω εγω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:27 am

Και ποιός φταίει ρε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gentikoule
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!



Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ηλικία : 49
Registration date : 19/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:28 am

Τελικά εδω πρεπει να κυκλοφορούμε με τσίγκινα σοβρακάκια ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 11:30 am

ntelirios έγραψε:
Και ποιός φταίει ρε?
και τι επρεπε ρε να κανω? να τη γ@μησω με το ζορι? με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253 με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:14 pm

Κομμένη η πλάκα...ξενέρωσα
Αρρώστησε ο μικρός μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:17 pm

μπορεις απλα να μην απαντησεις -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:18 pm

Αφού το ξέρεις είμαι αυθόρμητο άτομο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:21 pm

ναι, δυστυχως το ξερω με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:31 pm

Χ@σε με! Και σε χαλάει αυτό ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:38 pm

δε θα απαντησω γιατι θα τσακωθουμε και δεν εχω ορεξη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 12:41 pm

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ!!!!

ΠΟΣΟΥΣ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΕΙΧΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΑΣ ΖΩΗ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maroulak
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 1:18 pm

Ρε ,μν μαματε ολα τα θεματα!Τα προσωοπικα σας πηδηματα μπορειτε να τα αναλυσετε κ μεσω μσν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 1:30 pm

εγω παντως απαντησα με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MissMarple
Είδα φώς και μπήκα!
Είδα φώς και μπήκα!
MissMarple


Αριθμός μηνυμάτων : 22
Registration date : 15/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 1:33 pm

με 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 1:34 pm

το ξερουμε με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 2:52 pm

sTeLiTo έγραψε:
δε θα απαντησω γιατι θα τσακωθουμε και δεν εχω ορεξη...
Και εσύ στραβωμένος είσαι σήμερα???? Χαλάρωσα! Πάμε πάλι από την αρχή!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 384536
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 7:34 pm

Τωρα δεν εχω ορεξη εγω ομωςμε πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 66434
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Σεπ 21, 2007 8:29 pm

sTeLiTo έγραψε:
Τωρα δεν εχω ορεξη εγω ομωςμε πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 66434
Τη έπαθες αγόρι μου? Τη έπαθες πρωταθλητή μου? Τη έπαθες ζαργάνα μου? Δεν ήπιες ακόμα? Έφαγες ήττα από γκόμενα?
Ποιός πείραξε το αγόρι μου να του ξεσκίσω τα κωλοβάρδουλα!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 581749
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 1:05 am

ntelirios έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:
Τωρα δεν εχω ορεξη εγω ομωςμε πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 66434
Τη έπαθες αγόρι μου? Τη έπαθες πρωταθλητή μου? Τη έπαθες ζαργάνα μου? Δεν ήπιες ακόμα? Έφαγες ήττα από γκόμενα?
Ποιός πείραξε το αγόρι μου να του ξεσκίσω τα κωλοβάρδουλα!!! με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 581749
χαχαχαχαχα σταδιαλα ρε με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
εγω ηττα? ποτεμε πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?   με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Σεπ 22, 2007 9:14 am

Καλημέρα!
Καλά έτσι λένε όλοι...με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει? - Σελίδα 3 989253
Τώρα θα μας πεις με πόσες έχεις λαδώσει τον σύρτη ή θα βάλουμε την Νικολούλη να μας πει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε πάει?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Η γωνιά των llamas :: Κουτσομπολιό-
Μετάβαση σε: