Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!

Πήγαινε κάτω 
+6
prozak
riama
EmoBoi
zupi
Se8elwStaTessera
halla
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 5:40 pm

prozak έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:

καλα ασε να ξεπερασουμε τα 50 και βλεπουμε Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253
αν φτασουμε στον αριθμο που λες το σαιτ δε θα μεινει ιδιο σε καμια περιπτωση

καλλα αγόρι μου χαζό είσαι??? (με σαλονικιώτικη προφορά!!!)
τα 50 είναι πολύ χαμηλός στόχος για σας!!!
ευκολάκι!!!
Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 489436
τουλαχιστον πιστευουν τα μελη μας σε μας! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 361476:-D:-D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 5:41 pm

sTeLiTo έγραψε:

τουλαχιστον πιστευουν τα μελη μας σε μας! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 361476:-D:-D
χεχεχε, και χωρίς να έχουν βλέψεις για επιμελητίκι!!! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 578440
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 5:43 pm

prozak έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:

τουλαχιστον πιστευουν τα μελη μας σε μας! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 361476:-D:-D
χεχεχε, και χωρίς να έχουν βλέψεις για επιμελητίκι!!! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 578440
ε και να ειχες, σιγα το πραμα μωρε Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 5:46 pm

sTeLiTo έγραψε:
prozak έγραψε:
sTeLiTo έγραψε:

τουλαχιστον πιστευουν τα μελη μας σε μας! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 361476:-D:-D
χεχεχε, και χωρίς να έχουν βλέψεις για επιμελητίκι!!! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 578440
ε και να ειχες, σιγα το πραμα μωρε Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253
χεχε, όχι εγω αγόρι μου!!! προτιμώ να είμαι ελεύθερη να βρίζω όσο θέλω όποιον θέλω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 5:52 pm

τοτε να μη το σκεφτομαστε καν ε? Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 5:55 pm

sTeLiTo έγραψε:
τοτε να μη το σκεφτομαστε καν ε? Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253
ΟΧΙ

βασικά θα ήσασταν τρελοί αν το σκεφτόσασταν!!! :-P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 5:56 pm

αχαχαχα καλα τοτε δε το σκεφτομαστε Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253 σκεφτομαστε για τον ζουπι ομως Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253 σε αυτα που λεγαμε πριν Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 5:56 pm

KAI KANE KATI ME TA XΡΩMATA!!! ΜΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΤΑΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ
Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 6:02 pm

prozak έγραψε:
KAI KANE KATI ME TA XΡΩMATA!!! ΜΟΥ ΓΑΜΑΕΙ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΟΤΑΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ
Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 200318
εγω ειμαι επι πιο τεχνικων προβληματων Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253 στα θεματα εμφανισης ειναι ο ορεστης Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253

μηπως κατι δεν κανεις σωστα? τα κοκκινα πως εμφανιζονται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 6:07 pm

sTeLiTo έγραψε:

εγω ειμαι επι πιο τεχνικων προβληματων Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253 στα θεματα εμφανισης ειναι ο ορεστης Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253

μηπως κατι δεν κανεις σωστα? τα κοκκινα πως εμφανιζονται?

τι να κάνω λάθος βρε? να πατάω λάθος το κουμπάκι?????????

είπαμε είμαι ξανθιά, αλλά όχι κι έτσι!!!!:z
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 6:08 pm

θα το κοιταξουμε Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 6:10 pm

sTeLiTo έγραψε:
θα το κοιταξουμε Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253

ευχαριστώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 6:19 pm

τλκ είμαι ξανθιά, το παραδέχομαι....

αυτό που ζήταγα πιο πάνω υπάρχει, μέσω των ποστ του κάθε μέλους....

συγνώμη ρε Στέλλιο, τώρα το είδα...
αλλά είμαι νεανούδι ακομα, οπότε διακιολογούμαι!!! (έτσι δεν είναι?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 8:08 pm

Οκ με το καλημερα αρχιζω παρατηρησεις!
Στελιτο μερικα σημεια της σελιδας εχουν προβλημα στην κωδικοποιηση...
Ακομα,μιλαμε για πορταλ.Ετσι δεν ειναι;Αρα πανω αριστερα που ειναι τα κουμπια γιατι το κουμπι Ηοme μας πεταει στο fora ενω το κουμπι Portal στην κεντρικη σελιδα;
Ακομα θελω και εγω emoticon:yeah!:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 8:11 pm

αφού έχεις μόνο αυτές τις παρατηρήσεις καλά πάμε!!!!

κι emoticon δεν μπορείς να έχεις γιατί έχουν μόνο οι γκόμενες.... Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 578440
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 8:12 pm

Και εσυ εισαι γκομενα;;;
Αλλαξες τελειως λεμε!!!!Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 8:16 pm

Druidis έγραψε:
Και εσυ εισαι γκομενα;;;
Αλλαξες τελειως λεμε!!!!Laughing

το avatar μου δεν το ειδες???

αλλά για να πω την αλήθεια το είπα για να πειράξω τον zupi....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kr!st!4nn4
Τη βρίσκω αγρίως!
Τη βρίσκω αγρίως!
kr!st!4nn4


Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 31
Location : kavala
Registration date : 16/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 8:47 pm

prozak έγραψε:
Druidis έγραψε:
Και εσυ εισαι γκομενα;;;
Αλλαξες τελειως λεμε!!!!Laughing

το avatar μου δεν το ειδες???

αλλά για να πω την αλήθεια το είπα για να πειράξω τον zupi....
pali peirazeis atoma esu ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mycorner.gr/kristianna
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 8:48 pm

kr!$t!4nn4 έγραψε:
pali peirazeis atoma esu ???
ειδικότητά μου!! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 696292
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kr!st!4nn4
Τη βρίσκω αγρίως!
Τη βρίσκω αγρίως!
kr!st!4nn4


Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 31
Location : kavala
Registration date : 16/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 8:56 pm

prozak έγραψε:
kr!$t!4nn4 έγραψε:
pali peirazeis atoma esu ???
ειδικότητά μου!! Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 696292
ax0xa0x0a0x0axa0x0ax0a0x0a
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mycorner.gr/kristianna
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 9:45 pm

εγώ ξέρω άλλα κολπάκια, αλλά δε νομίζω ότι θα μας βοηθήσουν ιδιαίτερα Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 578440
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 10:08 pm

δρου θενκς για τις παρατηρησεις αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν αυτο ειναι στο χερι μας...νταξει, αρχη ειναι ακομα, ολα τα ψαχνουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 10:10 pm

εγώ εχω ακόμα μια παρατηρηση: ο digi μας ειχες συνηθίσει σε 150 post την μέρα και τωρα έχει 60 σε 3....

πλάκα μας κάνει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 10:12 pm

prozak έγραψε:
εγώ εχω ακόμα μια παρατηρηση: ο digi μας ειχες συνηθίσει σε 150 post την μέρα και τωρα έχει 60 σε 3....

πλάκα μας κάνει???
πες τα ρε αννα, που θα παει αυτη η κατασταση? Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 10:13 pm

free digitex!!!bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Διαχείριση της φάρμας! :: Παρατηρήσεις-
Μετάβαση σε: