Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!

Πήγαινε κάτω 
+6
prozak
riama
EmoBoi
zupi
Se8elwStaTessera
halla
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 10:14 pm

sTeLiTo έγραψε:

πες τα ρε αννα, που θα παει αυτη η κατασταση? Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253

μωρέ εγώ τα λέω, αλλά αυτός με ακούει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 10:16 pm

αφου θα αρχισω να μπαινω με το λογαριασμο του και θα ποσταρω Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 10:18 pm

sTeLiTo έγραψε:
αφου θα αρχισω να μπαινω με το λογαριασμο του και θα ποσταρω Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253

ορεστη, άρχισε το ποσταρισμα λέμεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 11:14 pm

κατάλαβα Crying or Very sad
πάλι στην αναμονή με βάζεις!!!
Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 286959
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Σεπ 16, 2007 11:45 pm

τι μου ήρθε τώρα!!!!!

το chat που είναι????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukoumaki
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Loukoumaki


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 102
Registration date : 17/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Σεπ 17, 2007 11:35 am

Ti to θες το τσατ; Ε; για να φλερτάρεις με κακάσχημες μικρές;
Έννοια σου και όποια δω να κουνιέται θα την ευνουχίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kr!st!4nn4
Τη βρίσκω αγρίως!
Τη βρίσκω αγρίως!
kr!st!4nn4


Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ηλικία : 31
Location : kavala
Registration date : 16/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Σεπ 17, 2007 3:08 pm

Digitex έγραψε:
ποιος μαλακας ανακαλυψε τα φασολια;;;

πω πω τι μαλακας ο ανθρωπος...
ti sou ftaine ta fasolia esena ??? confused confused confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mycorner.gr/kristianna
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΔευ Σεπ 17, 2007 4:19 pm

Loukoumaki έγραψε:
Ti to θες το τσατ; Ε; για να φλερτάρεις με κακάσχημες μικρές;
Έννοια σου και όποια δω να κουνιέται θα την ευνουχίσω.
ΜΟΝΟ ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΩ!!!!

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 841186
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukoumaki
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Loukoumaki


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 102
Registration date : 17/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 8:45 am

Ό?ο?? ??λο??:
Αυτό το πράμα μου το βγάζει όποτε πάω να κάνω σύνδεση εκεί που μάλλον ζητάει νικνεημ. Δε ξέρω αν φταίω εγώ ή εσείς τριχωτές μπάμιες, αλλά τα λοιπά της οθόνης σύνδεσης διαβάζονται κανονικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 8:49 am

σαυτο φταιει η και γαμω μεταφραση στα ελληνικα που εχει γινει Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
prozak
Επιμελήτρια!
Επιμελήτρια!
prozak


Αριθμός μηνυμάτων : 541
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 8:51 am

Τι υποτίθεται ότι θα έπρεπε να λέει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loukoumaki
Χμμμμ...!
Χμμμμ...!
Loukoumaki


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 102
Registration date : 17/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 8:52 am

Ελεεινά σαλάχια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 8:52 am

αν σου πω οτι δεν εχω ιδεα Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Druidis
Αρχίζω και κολλάω!
Αρχίζω και κολλάω!
Druidis


Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 40
Location : Κόρινθος-Καβάλα
Registration date : 16/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 4:22 pm

Στελιτο (Στελιο δε σε λενε ρεWink δοκιμασε να δεις αν μπορεις να αλλαξεις την κωδικοποιηση στην βαση δεδομενων του πορταλ.
Ειναι κλασσικο προβλημα κωδικοποιησης
Υγ:ποιο πορταλ χρησιμοποιεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.korinthosfans.gr
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 4:25 pm

πως αλλιως θα μπορουσαν να με λενε? αν προτιμας το αλεξης τοτε, μπορεις να με λες κι ετσι Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253

οκ, θα το δω οταν γυρισω το βραδακι, αν και δε νομιζω οτι μπορω να επεμβω...

(γιαυτο σου ελεγα για κατι τελειως δικο μας, γιατι θα κανουμε οτι θελουμε, αλλα για την ωρα εδω περα Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 5:56 pm

Μήτσο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 5:58 pm

διαλεξτε και παρτε, η στελιος η αλεξης Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 5:59 pm

Εγώ θέλω Μήτσο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 6:00 pm

εσυ παρε τα @@ μου Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 6:06 pm

Οκ...αλλά τύλιξε τα μου τα θέλω για δώρο....εντάξει....Μήτσο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 6:07 pm

αντε μου και στο διαολο Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 361476:-D:-D Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 6:09 pm

έμαθες επιτέλους τον δρόμο???? Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253 Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 6:10 pm

εγω τον ξερω...σειρα σου να τον μαθεις κι εσυ Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntelirios
Eπιμελητής!
Eπιμελητής!
ntelirios


Αριθμός μηνυμάτων : 866
Ηλικία : 42
Location : Ρέθυμνο
Registration date : 13/09/2007

Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 6:11 pm

Στείλε μου τον χάρτη γιατί καιρό τώρα θέλω να πάω αλλά δεν ξέρω.....Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sTeLiTo
Επισκέπτης




Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!   Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 EmptyΤετ Σεπ 19, 2007 6:12 pm

παρε τα @@ μου..σου μοιαζω για υπηρετρια? Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις! - Σελίδα 3 989253
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εσεις λετε, εμεις ψαχνουμε! Ακουμε παρατηρησεις!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Διαχείριση της φάρμας! :: Παρατηρήσεις-
Μετάβαση σε: